KONTAKTZapraszam na moją stronę
poświęconą fotografii lotniczej

ZDJĘCIA LOTNICZE

 

Akcja: Nie kradnij zdjęć!
Zdjęcia lotnicze wykonywane z paralotni. Świat widziany z innej perspektywy. Fotografie lotnicze obszarów województwa podkarpackiego i świętokrzyskiego. Usługi lotnicze. Zdjęcia na zamówienie.
Blog > Komentarze do wpisu

Leżajsk fotografie lotnicze

Klasztor w Leżajsku
Podczas przelotu nad Leżajskiem wykonałem zdjęcia pięknego i starego kompleksu klasztornego.  Znajdują się w nim  Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia, Klasztor OO Bernardynów  i bazylika mniejsza pw. Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny. 

Leżajski klasztor zdjęcie lotnicze.
Miejsce pielgrzymek wiernych to także wspaniała atrakcja dla melomanów . Znajdują się tutaj bowiem słynne piętnastometrowe organy pochodzące z 2 połowy XVII wieku. Corocznie odbywa się  tu  Festiwal Muzyki Organowej .
Warto odwiedzić to miejsce.

 

Przelot nad browarem leżajskim

Browar Leżajsk. Największa wytwórnia piwa na podkarpaciu.
Z powietrza widać nowoczesny i zadbany zakład produkcji piwa. Przyznaję, że dawniej  nawet smakowały mi produkty Leżajsk. Obecnie albo zmienił mi się smak albo nastąpiły zmiany w technologii produkcji. Ciekawym produktem jest niedawno wprowadzone na rynek piwo pszeniczne Leżajsk. Wypić się da ale dużo brakuje mu do tradycyjnego Weißbier .
Panowie z Browaru bierzcie się do roboty to na pewno nie stracicie fanów i lokalnych patriotów ;)  

Piwo jest dobre lecz wykonywanie zdjęć lotniczych z paralotni - dużo lepsze!.    

piątek, 13 stycznia 2012, parafotomaniak

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
2015/03/06 11:30:39
Zdjęcia rewelka, teraz wiadomo dlaczego drony przeżywają rozkwit :)
-
2015/03/10 20:38:06
Zdjęcia lotnicze wykonane z paralotni. Co do dronów to wychodzą z nich wspaniałe ujęcia filmowe . Zdjęcia z drona .......tylko dla potrzebujących ;)