KONTAKTZapraszam na moją stronę
poświęconą fotografii lotniczej

ZDJĘCIA LOTNICZE

 

Akcja: Nie kradnij zdjęć!
Zdjęcia lotnicze wykonywane z paralotni. Świat widziany z innej perspektywy. Fotografie lotnicze obszarów województwa podkarpackiego i świętokrzyskiego. Usługi lotnicze. Zdjęcia na zamówienie.
Blog > Komentarze do wpisu

Przelot nad Sieniawą (województwo podkarpackie) . Fotografie z powietrza.

Troszkę  zaniedbałem pisanie tego bloga o fotografii lotniczej. Mam nadzieję nadrobić straty  i zamieścić w najbliższym czasie więcej zdjęć z lotu ptaka .

Dzisiaj prezentuję zdjęcia z mojego przelotu nad Sieniawą .

Fotografia lotnicza pałacu w Sieniawie.  Dawniej był to pałac  Sieniawskich potem przeszedł w ręce Czartoryskich. Obecnie znajduje się tam porządny hotel z bardzo smaczną kuchnią.  Oczywiście nie stwierdziłem tego faktu latając paralotnią ;) . Przy okazji jednej z imprez integracyjnych miałem przyjemność nocować w hotelu i kosztować tamtejszej kuchni.  Serdecznie polecam !

Pałac w Sieniawie zdjęcie lotnicze. Hotel w SieniawieZdjęcie lotnicze zamku w Leżachowie. Dla ciekawostki napiszę, że napotkany po lądowaniu "tubylec" w zamian za wyjaśnienia na temat paralotni z napędem udzielił wyczerpujących informacji o uwidocznionym na poniższej fotografii kompleksie pałacowym.
Podobno jest to zameczek czy tez pałacyk syna (tej) Suchockiej. Podczas budowy, dziennie wjeżdżało  na teren posesji około 80 betoniarek.I tak przez kilka tygodni...
Na marginesie: to po co komu taka chałupa ??? Przerost treści nad formą. Styropianowa Megalomania...

Mówiąc zaś obiektywnie, jest to druga w Europie inwestycja budowlana tego rodzaju. Pierwsza jest pewno Rosji.

Zamek w Leżachowie. Zdjęcie lotnicze

Uaktualniam zdjęcia o  ironiczny artykuł z NIE o "pałacyku w Leżachowie".  Wesoło i z jajem! 

 

środa, 11 stycznia 2012, parafotomaniak

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu: